Perugina šola čokolade

Perugina® šola čokolade

Baci® Perugina® ni le čokolada, je svet čustev, v katerem lahko živite.

Pridite v Italijo in se seznanite z umetnostjo izdelave čokolade v naši šoli čokolade Perugina® (Perugina® School of Chocolate). Na robu mesta Perugia, Italija je šola čokolade Perugina®. To je vznemirljivo mesto, kjer naši mojstri ustvarjajo prave čokoladne mojstrovine. Enkratno mesto, kjer lahko ljubitelji čokolade okušajo nepozabni okus Italije. Šola, kjer odkrivate skrivnosti izdelave čokolade, se naučite tehnike ustvarjanja prepričljivih umetnin, o kateri vas s strastjo in ustvarjalnim zagonom poučijo mojstri naše šole Perugina®.PREDAVANJA


Tečaj traja 3 - 4 ure, da je dovolj časa za raziskovanje vseh vidikov oblikovanja čokolade. Tečaj vedno zagotavlja dovolj časa tudi za ročno obdelavo, ki je nujna tako za doseganje sijoče čokolade kot za nadaljnje oblikovanje. Obstajajo najrazličnejši tečaji s preprostimi kuhinjskimi pripomočki, ki omogočajo tudi delo doma. 
Ob zaključku tečaja prejme vsak udeleženec potrdilo in recepturo, pa tudi predpasnik Šole čokolade... in seveda slastne prigrizke, pripravljene na tečaju! Pouk je navadno v italijanskem jeziku, lahko pa je tudi posebej organiziran in v angleškem jeziku - za najmanj 14 udeležencev. Če želite dodatne informacije, nam pošljite elektronsko pismo.REZERVACIJA


Tečaj lahko rezervirate na spletu, preko elektronske pošte ali po telefonu (na št.: 39 02 45467655). Tečaje je mogoče kombinirati z izletom v hišo čokolade Perugina® Casa del Cioccolato in odkrivati zgodovino čokolade od samih začetkov ter proizvodne tehnike in zgodovino Perugine, simbola italijanske umetnosti izdelave čokolade od leta 1907. Rezervirajte si obisk s klicem na brezplačno številko 800.800.907 iz Italije, oziroma na 0039 2 45467655 iz tujine. DELOVNI
čAS

Hiša čokolade Perugina® Casa del Cioccolato je odprta vse leto, od ponedeljka do petka, od 9-ih do 13-ih in od 14-ih do 17:30. Odprta je tudi ob sobotah, razen v januarju, februarju, juniju in septembru. Ogled muzeja traja uro in pol in obsega: voden ogled, pokušino, bežen ogled tovarne čokolade (ob upoštevanju proizvodnega procesa) in obisk trgovine z darili.


PERUGINA® ŠOLA ČOKOLADE V TUJINI 


Šolo čokolade Perugina® lahko od novembra 2011 najdete tudi v srcu Manhattna, na prestižni, inovativni kulinarični destinaciji Eataly New York, ki je simbol italijanske kulinarične spretnosti in izvrstnosti.
Če je Italija predaleč, ne skrbite, obstaja več tečajev italijanskih mojstrov čokolade, ki vas lahko zamikajo – tako v Chicagu kot v New Yorku. Oglejte si koledar dogodkov v lokalnih prodajalnah Eataly, kjer bodo tako odrasli kot otroci uživali v sladkem okusu Italije.

Leta 2015 je čokoladna šola Perugina® School of Chocolate dosegla San Paolo in dala brazilskim ljubiteljem čokolade priložnost, da doživijo izjemno italijansko izkušnjo in ustvarijo neverjetne čokoladne sladice.